Psycholog Warszawa W ciężkich przypadkach depresji, lek może pomóc złagodzić objawy.
Forum dyskusyjne depresja, forum o depresji

Forum dyskusyjne depresja, zaburzenia psychiczne oraz psychoterapia i zagadnienia psychologiczne


You are not connected. Please login or register

W ciężkich przypadkach depresji, lek może pomóc złagodzić objawy.

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin

W ciężkich przypadkach depresji, lek może pomóc złagodzić objawy. Jednak leki przeciwdepresyjne nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem leczenie. Pochodzą one z ryzyka i skutków ubocznych własnych, w tym wielu względów bezpieczeństwa specyficzne dla dzieci i młodzieży. Ważne jest, aby rozważyć korzyści i ryzyka przed rozpoczęciem nastolatek na leki.
Leki przeciwdepresyjne i nastoletni mózg
Leki przeciwdepresyjne zostały zaprojektowane i przetestowane na dorosłych, więc ich wpływ na młodego i rozwijającego się mózgu nie jest jeszcze dokładnie poznany. Niektórzy naukowcy obawiają się, że stosowanie leków takich jak Prozac u dzieci i nastolatków może zakłócać normalnego rozwoju mózgu. Ludzki mózg rozwija się bardzo szybko w młodych dorosłych, a ekspozycja na leki przeciwdepresyjne mogą mieć wpływ, że rozwój-szczególnie sposób mózg zarządza stresu i reguluje emocje.
Przeciwdepresyjnym ostrzeżenie samobójstwo dla nastolatków
Leków przeciwdepresyjnych może zwiększać ryzyko myśli i zachowań samobójczych u niektórych nastolatków. Wszystkie leki przeciwdepresyjne są wymagane przez US Food and Drug Administration (FDA) do przenoszenia "czarnej skrzynki" tabliczkę ostrzegawczą na temat tego ryzyka u dzieci, młodzieży i młodych dorosłych aż do wieku 24 lat. Ryzyko samobójstwa jest najwyższe w ciągu pierwszych dwóch miesięcy leczenia przeciwdepresyjnego.
Niektóre młodzi dorośli są w jeszcze większym ryzykiem samobójstwa podczas przyjmowania leków przeciwdepresyjnych, w tym młodzieży z chorobą dwubiegunową w wywiadzie rodzinnym choroby afektywnej dwubiegunowej, albo historii poprzednich prób samobójczych.
Nastolatki na leki przeciwdepresyjne powinny być ściśle monitorowane dla każdego znak, że depresja jest coraz gorzej. Znaki ostrzegawcze to nowych lub nasilających się objawów pobudzenie, drażliwość, lub gniewu. Niezwykłe zmiany w zachowaniu są również czerwone flagi.
Zgodnie z wytycznymi FDA, po uruchomieniu przeciwdepresyjnych lub zmiany jego dawki, twój nastolatek powinien zobaczyć się z lekarzem:
• Raz w tygodniu przez cztery tygodnie
• Co 2 tygodnie do następnego miesiąca
• Na koniec swojego 12 tygodnia stosowania leku
• Częściej, jeśli pojawiają się problemy lub pytania
Nastolatki na leki przeciwdepresyjne: Red Flags To Watch Out For
Wezwać lekarza jeśli zauważysz ...
• Nowe lub więcej myśli samobójcze
• Próba samobójstwa
• Nowe lub gorzej depresja
• Nowe lub gorzej niepokój
• Uczucie bardzo pobudzone lub niespokojny
• ataki paniki
• trudności w zasypianiu (bezsenność) • Nowy lub gorzej drażliwość
• działanie agresywne, jest zły, lub gwałtowna
• Działając na niebezpieczne impulsy
• Będąc niezwykle nadpobudliwe w działaniach i rozmowach (hipomania lub mania)
• Inne nietypowe zmiany w zachowaniu
Wspieranie nastolatków poprzez leczenia depresji
Jak przygnębiony nastolatek w swoim życiu przechodzi leczenie, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to dać mu znać, że jesteś tam, aby wysłuchać i udzielić wsparcia. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, twój nastolatek musi wiedzieć, że on lub ona jest doceniane, przyjęte i opieką.
• Bądź wyrozumiały. Życie z depresji nastolatek może być trudne i wyczerpujące. Czasami mogą wystąpić zmęczenie, odrzucenie, rozpacz, nasilenie lub jakąkolwiek inną liczbę negatywnych emocji. W tym czasie stara, ważne jest, aby pamiętać, że dziecko nie jest trudne na celu. Nastolatek cierpi, więc postaraj się być cierpliwy i wyrozumiały.
• Zachęcanie do aktywności fizycznej. Zachęć nastolatek pozostać aktywni. Ćwiczenia mogą przejść długą drogę ku łagodzeniu objawów depresji, więc znaleźć sposoby, aby włączyć go do nastolatka dzień. Coś tak prostego jak spacer z psem lub wybiera się na przejażdżkę rowerem może być korzystne.
• Zachęcaj działalności społecznej. Izolacja tylko sprawia, że ​​depresja gorzej, więc zachęcić nastolatka do przyjaciół i wysiłki chwałę towarzysko. Oferta zabrać nastolatka z przyjaciółmi lub sugerować działalności społecznej, które mogą być interesujące, takie jak sport, po-szkolnych klubach, czy klasę artystyczną.
• Bądź zaangażowany w leczeniu. Upewnij się, że nastolatek jest po wszystkich zaleceń terapii i chodzić do terapii. Jest to szczególnie ważne, aby twoje dziecko ma żadnych przepisanych leków zgodnie z zaleceniami. Śledzenie zmian w twój nastolatek stanu i wezwać lekarza, jeśli objawy depresji wydaje się być coraz gorzej.
• Dowiedz się o depresji. Tak jak chcesz, jeśli dziecko miało chorobę wiedzieli bardzo niewiele o tym przeczytać na depresję, dzięki czemu można być swoim własnym "ekspert". Im więcej wiesz, tym lepiej wyposażony będziesz pomagać depresji nastolatków. Zachęć nastolatek dowiedzieć się więcej na temat depresji, jak również. Czytania na ich stan może pomóc depresyjne nastolatki sobie sprawę, że nie jesteś sam i dać im lepiej zrozumieć, co oni przeżywają.
Droga do depresji nastolatków odzysku może być wyboista, więc bądź cierpliwy. Radujcie się w małych zwycięstw i przygotować się do okazjonalnego porażką. Co najważniejsze, nie osądzać siebie lub porównać swoją rodzinę do innych. Tak długo jak robisz najlepiej, aby uzyskać nastolatek niezbędną pomoc, robisz swoją pracę.
Dbając o całej rodziny, gdy jedno dziecko jest w depresji
Jako rodzic do czynienia z nastoletnich depresji, może znaleźć się skupiając całą swoją energię i uwagę na depresję dziecka. Tymczasem może być zaniedbywanie własnych potrzeb i potrzeb innych członków rodziny. Podczas pomagając przygnębiony dziecko powinno być priorytetem, ważne jest, aby utrzymać całej rodziny silne i zdrowe w tym trudnym czasie.
• Dbaj o siebie - Aby pomóc depresji nastolatków, trzeba zachować zdrowie i pozytywny siebie, więc nie ignorować własnych potrzeb. Stres związany z sytuacją może wpływać swoje nastroje i emocje, więc kultywować swoje samopoczucie poprzez spożywanie prawo, wystarczającej ilości snu, a co czas na rzeczy, które lubisz.
• Wyciągnij rękę o wsparcie - Get wsparcie emocjonalne, czego potrzebujesz. Dotrzeć do znajomych, dołącz do grupy wsparcia lub zobacz terapeutę własnych. To dobrze czuć się przytłoczony, sfrustrowany, bezsilny, albo zły. Ważne jest, aby mówić o tym jak nastolatka depresja ma wpływ na ciebie, a nie rozlewu swoje emocje.
• Bądź otwarty z rodziną - Nie palcach wokół problematyki depresji nastolatków w celu "ochrony" inne dzieci. Dzieci wiedzą, kiedy coś jest nie tak. Kiedy opuścił w ciemności, ich wyobrażenia często skakać daleko gorsze wnioski. Być otwartym, co dzieje się i zaprosić dzieci do zadawania pytań i dzielenia się swoimi uczuciami.
• Pamiętaj o rodzeństwo - Depresja u jednego dziecka może spowodować stres lub niepokój w innych członków rodziny, więc upewnij się "zdrowych" dzieci nie są ignorowane. Rodzeństwo może potrzebować specjalnej indywidualnej uwagi lub profesjonalnej pomocy samodzielnie obsługiwać swoje uczucia na temat sytuacji.
• Unikaj obwiniania - To może być łatwa do obwiniania siebie lub innego członka rodziny dla nastolatek w depresji, ale to tylko dodaje do sytuacji już stresujące. Co więcej, depresja jest zwykle spowodowane przez wiele czynników, więc jest mało prawdopodobne, chyba że w przypadku nadużycia lub zaniedbania, że ​​kochał jeden jest "odpowiedzialny".

Zobacz profil autora http://forum-depresja.forumpolish.com
Leki nie leczą, one mają za zadanie przywrócić podaż serotoniny i innych związków, aby można było na nowo zacząć chwytać się pozytywnych rzeczy.

Zobacz profil autora http://www.depresja.ws

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach