Psycholog Warszawa Znaki ostrzegawcze samobójcze w depresji nastolatków
Forum dyskusyjne depresja, forum o depresji

Forum dyskusyjne depresja, zaburzenia psychiczne oraz psychoterapia i zagadnienia psychologiczne


You are not connected. Please login or register

Znaki ostrzegawcze samobójcze w depresji nastolatków

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Znaki ostrzegawcze samobójcze w depresji nastolatków
• Rozmowa lub żarty o popełnieniu samobójstwa.
• Mówienie takich rzeczy jak: "byłbym lepszy od śmierci", "Chciałabym zniknąć na zawsze", czy "Nie ma innego wyjścia."
• Mówienie pozytywnie o śmierci lub romanticizing śmierci ("Gdybym umarł, ludzie mogą mnie kochać więcej").
• Zapis opowiadania i wiersze o śmierci, umierania, czy samobójstwo.
• angażowanie się w lekkomyślnego zachowania lub posiadające dużo wypadków skutkujących obrażeń.
• Rozdawanie kolekcji.
• Pożegnanie z przyjaciółmi i rodziną, jak gdyby na dobre.
• Szuka się broni, pigułki lub inne sposoby popełnić samobójstwo.
Zachęcanie do depresji nastolatków do otwarcia
Nauczyć się rozpoznawać i wyrażać swoje uczucia
Zobacz 3-min video: przeszkodami dla świadomości
Jeśli podejrzewasz, że nastolatek w swoim życiu cierpi na depresję, mówić od razu. Nawet jeśli nie masz pewności, że depresja jest problemem, że kłopotliwe zachowania i emocje widzisz w swoim nastolatek są oznaki problemu.
Czy ten problem okazuje się być depresja, to nadal należy się zająć, im szybciej tym lepiej. W pewnym sensie miłości i nie przesądzoną, dzielić swoje obawy z nastolatek. Niech mu znać, co charakterystyczne oznaki depresji zauważyłeś i dlaczego martw się. Następnie zachęcać dziecko do dzielenia się, co on lub ona przechodzi.
Nastolatek może być niechętny do otwarcia. On lub ona może się wstydzić, bać źle jest. Alternatywnie, depresja nastolatków może po prostu mieć twardy czas wyrażającą to, co czujesz.
Jeśli nastolatek nie roszczenia jest złe, ale nie ma wyjaśnienia, co jest przyczyną depresji zachowania, należy zaufać swojemu instynktowi. Pamiętaj, że odmowa jest silne emocje. Ponadto, młodzież nie może uwierzyć, że to, czego doświadczamy, jest wynikiem depresji.
Porady dla Rozmowa Depresyjny Teen
Oferujemy wsparcie Niech depresyjne nastolatki wiedzą, że jesteś tam dla nich w pełni i bezwarunkowo. Powstrzymać od zadawania wielu pytań (nastolatki nie lubią czuć się protekcjonalnie lub zatłoczone), ale jasno, że jesteś gotowy i chętny do udzielenia jakiegokolwiek wsparcia potrzebują.
Bądź łagodny, ale wytrwały Nie poddawaj się, jeśli młodzieniec zamyka cię w pierwszej kolejności. Mówiąc o depresji może być bardzo trudne dla nastolatków. Szanuj twojego dziecka poziom komfortu, a jednocześnie podkreślając swoją troskę i gotowość do słuchania.
Słuchaj bez wykłady Resist żadnych ochotę krytykować lub osądzać raz twój nastolatek zaczyna mówić. Ważną rzeczą jest to, że Twoje dziecko komunikuje się. Unikać oferując niechcianych porady lub ultimatum, jak również.
Weryfikacja uczucia Nie próbuj mówić nastolatków z ich depresji, nawet jeśli ich uczucia i wątpliwości pojawiają się głupie lub nieracjonalne do Ciebie. Po prostu uznają ból i smutek czują. Jeśli nie, będą czuć się jak nie bierzesz swoje emocje poważnie.
Wprowadzenie leczenia depresji nastolatków
Depresja jest bardzo szkodliwe, gdy pozostawione bez leczenia, więc nie czekać i mieć nadzieję, że objawy znikną. Jeśli widzisz depresji na znaki ostrzegawcze, szukać profesjonalnej pomocy.
Złóż natychmiastowe spotkanie dla nastolatek, aby zobaczyć lekarza rodzinnego na pokaz depresji. Bądź przygotowany, aby dać lekarzowi szczegółowe informacje na temat twojego nastolatka objawów depresyjnych, w tym jak długo byłem obecny, ile oni wpływu dziecka codziennym życiu, a wszelkie wzorce zauważyłeś. Lekarz powinien również zostać poinformowany o wszelkich bliskich, którzy kiedykolwiek zdiagnozowano depresji lub innego zaburzenia psychicznego zdrowia. W ramach postępowania sprawdzającego depresji, lekarz da nastolatek pełne badanie lekarskie i pobrać próbki krwi w celu sprawdzenia medycznych przyczyn Twojego dziecka objawów.
Poszukaj specjalisty depresję
Jeśli nie ma żadnych problemów zdrowotnych, które są przyczyną nastolatka depresji, należy poprosić lekarza o skierowanie do psychologa lub psychiatry, który specjalizuje się w dzieci i młodzieży. Depresja u nastolatków może być trudne, szczególnie jeśli chodzi o możliwości leczenia, takich jak leki. Psychicznego pracowników służby zdrowia z zaawansowanych szkoleń i duże doświadczenie u młodzieży leczących jest najlepszym dla nastolatek w najlepszej opieki.
Przy wyborze specjalisty, zawsze dziecku wejście. Nastolatki są zależne od Ciebie w podejmowaniu wielu swoich decyzjach zdrowia, posłuchaj tego, co oni mówią ci. Nikt terapeuta jest cudotwórcą i nie jeden zabieg działa dla każdego. Jeśli Twoje dziecko czuje się nieswojo lub nie jest tylko "połączenie" z psychologiem lub psychiatrą, poproś o skierowanie do innego operatora, które mogą być lepiej dostosowane do twojego nastolatka.
Nie należy polegać na leki sam
Spodziewaj dyskusję ze specjalistą Wybrałeś o możliwościach leczenia dla twojego syna lub córki. Istnieje kilka opcji leczenia depresji u nastolatków, w tym jeden na jednego Dyskusja terapii grupowej lub terapia rodzinna i lekarstw.
Terapia dyskusja jest często dobrym wstępnej obróbce przypadku łagodnych do umiarkowanych przypadkach depresji. W trakcie terapii, twój nastolatek jest depresja może rozwiązać. Jeśli nie, to lek może być uzasadnione. Jednak leki przeciwdepresyjne powinny być używane tylko jako część szerszego planu leczenia.
Niestety, niektórzy rodzice czują się zepchnięte wybierając leki przeciwdepresyjne w stosunku do innych zabiegów, które mogą być koszty zakazujących lub czasochłonne. Jednakże, chyba że Twoje dziecko jest uważany za wysokie ryzyko samobójstwa (w tym przypadku leki i / lub stała obserwacja może być konieczna), masz czas, aby starannie rozważyć swoje możliwości przed podjęciem jakiegokolwiek jednego zabiegu.

Zobacz profil autora http://forum-depresja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach