Psycholog Warszawa Rzecz w tym kobieta w depresji bez powodu
Forum dyskusyjne depresja, forum o depresji

Forum dyskusyjne depresja, zaburzenia psychiczne oraz psychoterapia i zagadnienia psychologiczne


You are not connected. Please login or register

Rzecz w tym kobieta w depresji bez powodu

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Rzecz w tym kobieta w depresji bez powodu Empty Rzecz w tym kobieta w depresji bez powodu Pią Kwi 13, 2012 11:24 pm

Admin


Admin

Rzecz w tym kobieta w depresji bez powodu, jej ból był o czymś. Choć leki czuła się lepiej, nie prawdziwy postęp jaki kiedykolwiek powstał. Sceptycyzm Thomsona o przeciwdepresyjnych jest szczególnie nasilony ostatnich badań kwestionujących ich zalety, przynajmniej dla chorych z umiarkowaną depresją. Rozważmy księdze z 2005 r. kierowany przez Stevena Hollon, psycholog z Vanderbilt University: odkrył, że ludzie na leki przeciwdepresyjne miał 76 procent szans nawrotu w ciągu roku, kiedy leki umorzono. W przeciwieństwie do pacjentów otrzymujących forma terapii poznawczo-talk z nich wskaźnik nawrotów o 31 procent. I Hollon dane nie są czymś niezwykłym: kilku badaniach stwierdzono, że pacjenci leczeni lekami były około dwukrotnie częściej nawroty jak pacjenci leczeni z terapii poznawczo-behawioralnej. "Duża częstość nawrotów sugeruje, że leki nie są tak naprawdę rozwiązanie wszystko", wyjaśnia Thomson. "W rzeczywistości, zdają się zakłócać rozwiązania, tak, że pacjenci są zniechęceni do czynienia z ich problemów. Mamy skończyć się koniecznością, aby utrzymać ludzi w narkotyki zawsze. To tak, jakby ci ludzie mają infekcję ciała, a nowoczesny psychiatria jest właśnie traktowanie ich gorączkę ".
Thomson opisuje studentkę, który został przywołany do swojej praktyki. "Było jasne, że ten pacjent był w dużo bólu", wyjaśnia Thomson. "Nie mógł spać, nie mógł studiować. Miał pewne problemy rodzinne "- jego rodzice rozwiedli się niedawno -" a ojciec wywiera ogromną ilość ciśnienia na niego, aby przejść do absolwentów szkoły. Bo on ma w rodzinie depresji, standard opieki byłoby umieścić go na leki od razu. A kilka lat temu, to co bym zrobił. "
Zamiast tego, Thomson postanowił pomóc uczniowi rozwiązać swój problem. "To, co próbujemy zrobić jest przyspieszenie wzdłuż przeżuwanie", wyjaśnia Thomson. "Kiedy pokazać ludziom dylemat, których potrzebują do rozwiązania, prawie zawsze zaczynają czuć się lepiej." Cytuje jako dowód niedawne badania, które znaleźć "wyrazisty napis" - pyta depresji tematy do pisania esejów o swoich uczuciach - doprowadziła do znacznie krótszych epizodów depresyjnych . Powodem, Thomson sugeruje, że pisanie to forma myślenia, który wzmacnia nasze naturalne zdolności rozwiązywania problemów. "To nie znaczy, istnieje pewne panaceum," mówi. "W większości przypadków okres zwrotu będzie długa i trudna. A to co powiedziałam tego młodego studenta. Powiedziałem: "Wiem, że boli. Wiem, że te problemy wydają się niemożliwe. Ale nie są. I mogę pomóc je rozwiązać. "
Jest zbyt wcześnie, aby ocenić analityczno-przeżuwanie hipotezę. Nikt nie wie, czy depresja jest adaptacja lub jeśli Andrews i Thomson nie tylko obrócił innej piosenki Just So "historię, mądry ewolucyjnej historii, że brakuje bezpośrednich dowodów. Niemniej jednak, ich spekulacja jest częścią większego naukowe ponownej oceny negatywne nastroje, które od dawna postrzegane jako stany emocjonalne uniknąć. Zwolnienie smutku i jego synonimów jest chyba najlepszym przykładem przez wzrost pozytywnej psychologii, dziedzina naukowa poświęcona poszukiwaniu szczęścia. W ostatnich latach liczba pozytywnych psychologów napisałem popularnych samopomocy książki, takie jak "how szczęścia" i "Happiness Authentic", które starają się przedstawić naukowe zasady za "trwałego spełnienia" i "coraz życiu chcemy. "

https://forum-depresja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach