Psycholog Warszawa Depresja 1
Forum dyskusyjne depresja, forum o depresji

Forum dyskusyjne depresja, zaburzenia psychiczne oraz psychoterapia i zagadnienia psychologiczne


You are not connected. Please login or register

Depresja 1

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Depresja 1 Empty Depresja 1 Pią Kwi 13, 2012 11:04 pm

Admin


Admin

Depresja
Nie mogę powiedzieć dokładnie, kiedy to się zaczęło. Może dzień w lipcu zeszłego roku, gdy ból głowy w kształcie znaku zapytania zakręcony się wokół mojego prawego oka i uczynił się w domu. Lub miesięcy później, gdy ciecz zmęczenie wlewa się do moich nóg i set. Jesienią być może, gdy krótkie, surrealistyczne odcinki będą przychodzą i odchodzą, jak widziałem świat przez dno szklanki highball.
Ale moment, kiedy naprawdę wiedział coś było nie tak było w nocy z moim 40. urodzinach w październiku. Byliśmy motoryzacyjny w górę Tamizy z boatful z moich najbliższych przyjaciół wszyscy ubrani w 1969 roku Fancy Dress i Woodstock peruki. Czułem się przytłoczony. Spod moich włosów Jimi Hendrix wyszeptałem do mojej matki: "Bądź blisko". I chwycił ją za rękę tak, jakby był pierwszy dzień w szkole. Nie mogłem patrzeć nikomu w oczy dłużej niż trzy sekundy, bez fali krzyczeć panika rośnie w górę. Próbowałem krążyć ale potrzebne siedzieć. Kiedy usiadłem, musiałem stanąć. Próbowałem jedzenie, a potem rzucił mi obiad do kosza. W końcu przyszedł północy i wszyscy poszli do domu. Tej nocy po raz pierwszy z wielu ciemnych nocy, leżałem obudzony, mały i przerażony i całkowicie niezdolny do utrzymania jeszcze przez strasznych godzin.
Jest jeszcze gorzej. Przez dwa tygodnie czułem się ani źle, ani dobrze. Następnie, podczas weekendu w domu moich rodziców - dom Urodziłem się w, w miejscu wciąż kocham - I rozpadło. To był weekend, zegary wrócił, a jak przyjechaliśmy ja rippled z poczuciem niepokoju. Nie mogłem oglądać telewizję lub czytać. Zacząłem filiżanek herbaty, ale nie mógł dokończyć je, usiadł do kolacji, ale nie mógł jeść. Pierwsza noc włóczyłem się, nerwowym i nie na osiedlenie się, młotkowania serce w gardle, uszach, pełnych białego szumu, buzz w moim żołądku. O 5 rano, nie mogłem już dłużej. Zapukałem do drzwi moich rodziców i wkrótce znalazłem się wciśnięte pomiędzy nimi w łóżku, po raz pierwszy, odkąd się urodziłem. Następnej nocy było jeszcze gorzej. Byłem kołysanie się do przodu, począwszy, stymulacji przerażające wszystkich. Kiedy wypaliłem coś o tym, jak to wszystko zostało zakończone dla mnie, mój tata wskoczył do samochodu, aby znaleźć inną niż godzinach NHS izbę chorych. "Przynajmniej robimy większość dodatkową godzinę", powiedział.

https://forum-depresja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach