Psycholog Warszawa depresja jest rzeczą, która jest łatwo zacząć, ale trudno doprowadzić do końca 4
Forum dyskusyjne depresja, forum o depresji

Forum dyskusyjne depresja, zaburzenia psychiczne oraz psychoterapia i zagadnienia psychologiczne


You are not connected. Please login or register

depresja jest rzeczą, która jest łatwo zacząć, ale trudno doprowadzić do końca 4

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin

Jak lepiej? Jak wojnach i romansach, depresja jest rzeczą, która jest łatwo zacząć, ale trudno doprowadzić do końca. Jakoś czas minął. Dni przeciągnięty przez tak wolno, ale tydzień wydawało się rosnąć szybko. Stracony czas zaczął się zachwiać mnie, więc znalazłem różne jednostki pomiaru czasu trwania mojej choroby: w fryzury, pudełek owsianka, odliczanie octochamps. Każdy rodzaj stresu był nie do zniesienia. Ale także każdy rodzaj podniecenia. Telewizja może przytłoczyć mnie. Nie mogłem oglądać sport, filcu chorobę morską w ruchu i zazdrosny energii uczestników. Małe imprezy pomogło, ale tylko przez około pół godziny. Następnie malejących przychodów określonych w, i zmniejszyła bardzo szybko: jeśli overexert w jakikolwiek sposób, bardzo złe dni naśladowania. Spędziłem wiele godzin z talii kart i herbaty rumianku, i dostałem bardzo znudzony obu.
Cztery rzeczy, które naprawdę pomocy: medytacja, miłość, czas i terapii. Odkryłem, najpierw przez kolegi który wysłał mi kilka płyt CD. Na początku medytacji czuje się ciężko i lekko dziwne. W czasie, to cenna technika. Miłość - w dziecięcym Halloween twarzy lub kolegi dorywczo zaproszenie na obiad, zwiększyła morale. Czas pracy z dala od połamanych bitów. Terapia nauczyła mnie, że nie jestem tym, kim myślę jestem, że niektóre z moich odruchów i instynktów są niezdrowe.
Ale to nie była gładka jazda. Niektóre dni, ćwiczenia pomoże. Niektóre dni, to było zbyt dużo i będę cierpieć za dwa lub trzy dni. Niektóre dni, prace dorywcze czuł zdrowe, czasami czuli wyczerpania. Niektóre dni, tylko co obiad byłoby za dużo. Inne dzień, chciałbym poczuć się jak nic nie robić, ale wiem, że nic nie robi to najgorsze co mogłem zrobić. Niektóre dni, najboleśniej wszystkim bycie z dziećmi była po prostu zbyt wiele. W innym czasie, po prostu siedzieć i patrzeć im wspiąć się lub malować był błogosławiony ulga. Mógłbym jeszcze rodzic, po wszystkim.
"Bądź naukowiec, a nie menedżer", mówi Cantopher. "Spójrz na dowód, że twój organizm daje ci Jeśli przesada, twoje ciało powie ci Masz chodzić ją we wczesnych stadiach Na początek, zrobić trochę -... Urlopu zadania pół zrobić, don ' t spróbować wypełnić rzeczy na początku. Bądź miły i łagodny dla siebie. Raz jesteś lepszy, to jest to o uznaniu, że jeśli powstrzymaj 18 amperów poprzez bezpiecznik 13 amp, będzie na bieżąco dmuchanie ".
Wiosna pomogło. Mam silniejsze. Ja skończyłem czytać powieść po raz pierwszy od września. Założyłem całą masę bym stracił i nie tylko. Ja siałem ziemniaki, gotowane, przesianego kompostu, pożyczył sąsiadowi rower. I trzymał nerdy wykres jak się czuję, i wziął komfort w ogólną tendencję wzrostową za gwałtownych wzrostami i spadkami. Dobrzy przyjaciele przyniósł obiad i poszliśmy i rozmawialiśmy. Urząd wysłał Box Set The Wire. Wkrótce byłem do oglądania go. Zacząłem zauważać rzeczy bardziej, rzeczy brałem za pewnik przez wiele lat - piękno, sezony, ludzie. Kupiłem prezenty urodzinowe na czas. I odkrył delikatnych sposobów na spędzenie czasu - Szachy, biblioteki, joga. Nauczyłem się pozwolić upływ czasu, nie próbując go wypełnić.
To nie było proste. I nawrót sześć tygodni po powrocie do pracy oraz potrzeba jeszcze miesiąc, aby zbudować od dołu ponownie. Nawet teraz, rok po tym pierwszym, znaku ciemnej zapytania, nadal czuję ostrych krawędzi czegoś. Ale, szczęśliwie, to jednak niewiele więcej niż prod mnie, przypomnij mi, że muszę postępować ostrożnie.
Nie chciałbym tej choroby na moim najgorszym wrogiem, jest to najbardziej przerażająca rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyło. Ale w dziwny sposób, cieszę się z lekcji, to mnie uczyli. "Wielu pacjentów jest wdzięczny", mówi Cantopher. "Mówią, że bez tej choroby nie byłby w stanie dokonać zmian dokonanych one stać się szczęśliwy."
To był dziwny pisania tej historii. Prawie jak piszę o innej osobie. Przyjaciel zmarł na drugi dzień na 44. Moja historia wydaje się trywialne w porównaniu. Ale to jest historia naprawdę chciałem powiedzieć, ponieważ jest to historia chciałem czytać 12 miesięcy temu, kiedy byłem zdesperowany dla otuchy. Tak, to trudne, tak, to okazać swoje życie do góry nogami. Ale to nie lepiej. Zdajesz odzyskać. Mam prawie się udało. Możesz zrobić to też.

https://forum-depresja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach