Psycholog Warszawa "Rozmowa z innymi ludźmi pomogła mi depresji"
Forum dyskusyjne depresja, forum o depresji

Forum dyskusyjne depresja, zaburzenia psychiczne oraz psychoterapia i zagadnienia psychologiczne


You are not connected. Please login or register

"Rozmowa z innymi ludźmi pomogła mi depresji"

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin

"Rozmowa z innymi ludźmi pomogła mi depresji"
Mateusz, teraz w jego 50., miała okresy depresji, ponieważ był w jego późnych nastolatków. Opisuje, jak przynależność do grupy samopomocy pomógł mu sprostać.
Mateusz pracuje w zespole uczenia wsparciu college dalszej edukacji w Hertfordshire. Pomaga studentom, którzy nauki i fizyczne potrzeby.
Ponieważ był w jego późnych nastolatków, Matthew doświadczył okresy depresji. Obejmowały one jakieś poważne ataki, kiedy był niezdolny do pracy i trudno było wyjść z domu. Miał różne rodzaje leczenia z biegiem lat, w tym leków przeciwdepresyjnych, a ostatnio, doradztwo. Odkrył jego tygodniowy sesji z doradcą szczególnie przydatna.
Mateusz opisuje, jak po raz pierwszy udał się do grupy samopomocy i jak pomógł mu uporać się z depresją.
"Po mama zmarła w 2000 roku, przeszedłem przez zły plastra przez około rok. Jeden z lekarzy widziałem w chwili powiedział mi o Depresji Alliance (DA) i jego sieć grup samopomocy dla osób dotkniętych depresją. Zadzwoniłem do nich i oddział Barnet z DA, który był jeden najbliższy mnie, przysłał mi biuletynu. W tym czasie nie mogłem poradzić sobie z ideą spotkania innych ludzi, więc nie robić nic.
"Potem, kilka lat później, zrobiłem kurs w Barnet College nazywa Odkryj swój potencjał, co było tylko to, co potrzebne.
"To kurs, który pomaga ludziom cierpiącym na depresję, lub którzy mieli istotną zmianę życia, aby odzyskać zaufanie poprzez nabywanie nowych umiejętności i współdziałania ze sobą. Myślę, że dla mnie, o strukturze do tygodnia, choć kurs był tylko w niepełnym wymiarze godzin, był bardzo pomocny. kurs dał mi ostrość i coś do pracy na rzecz.
"Kiedy robiłem kurs, pomyślałem o Alliance Depresji ponownie. Poprosiłem ich newslettera ponownie i tym razem poszedłem na spotkanie. Byłem dzieje i wyłączanie tej pory.
"Raz w miesiącu nasza grupa organizuje wykład na coś związanego z depresją. Na przykład, mieliśmy rozmowę przez nauczyciela jogi o wypoczynku. Ostatni miesiąc wykładowca pochodziła z Barnet College i rozmawialiśmy o aktualny Odkryj swoje Potencjalnego kursu. Mamy Wcześniej miał również dyskusje na temat książek, które ludzie znaleźli użyteczne.
"Wszyscy mamy różne doświadczenia depresji. W grupie, jest mieszanką mężczyzn i kobiet, młodych i starych, i ludzi z różnych grup etnicznych.
"Oprócz głównego spotkania miesięczne, istnieje" check-in "w spotkaniach, które odbywają się mniej więcej raz w miesiącu. To kiedy się spotykamy, aby przedyskutować jak czujemy i co byliśmy do od ostatniego posiedzenia.
"Liczba osób, które uczęszczają spotkań waha się od trzech do 20 lat. Czasami ludzie nie czują się do najbliższych, a czasami wszyscy jesteśmy tam.
"Nasza grupa organizuje również imprezy trzy lub cztery razy w roku. W nowym roku mamy zazwyczaj wychodzę na posiłek lokalnie, a latem mamy imprezę w czyimś domu.
"Byłem uczestniczyć w jej posiedzeniach Sojuszu Depression przez około pięć lat i znalazłem to niezwykle pomocne.
"Jedną z rzeczy brakuje w życiu, ponieważ Ja żyję na własną rękę, nie jest w stanie podzielić się moją dzień z kimkolwiek. Czasami jestem całkiem szczęśliwy, że na własną rękę, ale czasami chcę firmę.
"Spotkania DA po mnie z domu. Dają mi gdzieś iść tam, gdzie widzę ludzi, których znam. Mamy fascynujące rozmowy na temat wszystkich aspektów życia, nie tylko depresja. Zapewnia ulgę własnych myśli i daje innej perspektywy. "
Grupy samopomocy
Dowiedz się więcej o grupach wsparcia, depresji, w tym innych form wsparcia dla osób, które nie lubią spotkań grupowych. Przejdź do Sojuszu Depresji (DA) stronie internetowej, aby znaleźć najbliższy DA grupy samopomocy.
Radzenie sobie z depresją
Przyłączanie się do grupy samopomocy jest jednym z wielu kroków, które można podjąć, aby poradzić sobie z depresją. To nie jest alternatywą dla poszukiwania pomocy lekarskiej depresja jest. Istnieje wiele możliwości leczenia depresji, w tym rozmawia terapie, leki przeciwdepresyjne i samopomocy różnego rodzaju.
Jeśli już czuje się przez ponad dwa tygodnie, zobaczyć się z lekarzem w celu omówienia objawów. Mogą opowiedzieć o zabiegów i co może być dla Ciebie najlepszy.

https://forum-depresja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach