Psycholog Warszawa Wskazówki, które pomogą Ci radzić sobie z depresją
Forum dyskusyjne depresja, forum o depresji

Forum dyskusyjne depresja, zaburzenia psychiczne oraz psychoterapia i zagadnienia psychologiczne


You are not connected. Please login or register

Wskazówki, które pomogą Ci radzić sobie z depresją

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Wskazówki, które pomogą Ci radzić sobie z depresją
Jeśli czujesz się zaniepokojony, lęk lub w dół, istnieje wiele rzeczy można zrobić, aby pomóc sobie.
"Bądź bardziej aktywny, zmierzyć swoje lęki i unikać picia zbyt dużej ilości alkoholu"
Profesor David Richards
David Richards, profesor psychicznego badań usług zdrowotnych na Uniwersytecie Exeter, oferuje następujące wskazówki dotyczące radzenia sobie, gdy jesteś przygnębiona.
1. Bądź bardziej aktywny
Nie wycofują się z życia. Życie towarzyskie może poprawić nastrój. Utrzymywanie kontaktu ze znajomymi i rodziną oznacza, że ​​masz kogoś do rozmowy, gdy czujesz się na niskim poziomie.
Podjąć jakąś formę treningu. Nie ma dowodów, że ćwiczenia mogą pomóc podnieść swój nastrój. Jeśli nie wykonywane na chwilę, zacząć delikatnie pieszo przez 20 minut każdego dnia. Dowiedz się więcej o ćwiczenia na depresję.
2. Zmierz swoje obawy
Nie unikaj rzeczy można znaleźć trudne. Kiedy ludzie czują się niskim lub niepokój, czasami uniknąć rozmowy z innymi ludźmi. Niektórzy ludzie mogą stracić zaufanie o kierowcy lub pasażera.
Jeżeli to zaczyna się dziać, twarzą do takich sytuacjach pomogą im stać się łatwiejsze.
3. Nie pij zbyt dużo alkoholu
Dla niektórych osób, alkohol może stać się problemem. Możesz pić więcej niż zwykle jako sposób radzenia sobie z ukrywaniem swoich emocji, lub po prostu wypełnić czas. Ale alkohol nie pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy. Może to również czuć się przygnębiony.
4. Mieć wykonywane rutynowe
Kiedy ludzie czują się w dół, mogą one dostać się do biednych snu, pozostając do późna i spać w ciągu dnia. Spróbuj wstać na swoim normalnym czasie i trzymać się rutyny jak najwięcej.
Nie mając rutyna może wpływać na żywienie. Możesz przestać gotować, jeść przekąski zamiast odpowiednie posiłki lub przegap śniadanie, ponieważ nadal jesteś w łóżku. Dowiedz się więcej o zdrowym odżywianiu i depresji.
Kiedy szukać pomocy medycznej
"Wszyscy wiemy, jakie to uczucie być w dół", mówi profesor Richards. "Większość ludzi, którzy czują niski zacznie czuć się lepiej po kilku dniach lub tygodniach. Ale jeśli te uczucia utrzymują się lub uzyskać w drodze codziennego życia, nadszedł czas, aby szukać pomocy."
Jeśli nadal czujesz się lub niepokój po kilku tygodniach, porozmawiaj ze swoim lekarzem lub zadzwoń do NHS Direct pod numerem 0845 4647.
Poprawa dostępu do psychoterapii (IAPT) program został wprowadzony, aby pomóc ludziom w Anglii dostęp do terapii stosowanych w leczeniu depresji i niepokoju. Coraz więcej Primary Care Trusts (PCT), wprowadzamy możliwość samodzielnego skierowania. Oznacza to, że ludzie, którzy wolą nie mówić do swojego lekarza można przejść bezpośrednio do profesjonalnego terapeuty. Aby dowiedzieć się, co jest dostępne w twojej okolicy, zobacz nasz katalog usług psychologicznych terapii.
Szukać pomocy natychmiast
Jeśli zaczynasz czuć się jak nie możesz sobie poradzić, życie staje się bardzo trudne lub twoje życie nie jest warte życia, uzyskać pomoc od razu. Są to znaki, że trzeba z kimś porozmawiać. Albo zobaczyć się z lekarzem lub zadzwonić do NHS Direct pod numer 0845 4647.
Możesz również skontaktować infolinii, takich jak Samarytanie na 08457 90 90 90, poufne, bez dokonywania oceny wsparcia emocjonalnego.
Jeśli miałeś depresji lub lęku w przeszłości, nawet jeśli nie zostały one formalnie zdiagnozowany, uzyskać pomoc natychmiast. Jesteś bardziej prawdopodobne, że epizod depresji, jeśli miałeś wcześniej.

Zobacz profil autora http://forum-depresja.forumpolish.com
Warto oprócz zewnętrznych zmian, skupić się na wewnętrznych i skorzystać z psychoterapii. Pomogła ona wielu osobom, dlatego wg. mnie nie powinno się czekać, a skorzystać z pomocy - szkoda marnować życia i zdrowia.

Zobacz profil autora http://www.depresja.ws

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach