Psycholog Warszawa Stosowanie leków przeciwdepresyjnych
Forum dyskusyjne depresja, forum o depresji

Forum dyskusyjne depresja, zaburzenia psychiczne oraz psychoterapia i zagadnienia psychologiczne


You are not connected. Please login or register

Stosowanie leków przeciwdepresyjnych

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Stosowanie leków przeciwdepresyjnych on Pią Kwi 13, 2012 11:06 pm

Admin


Admin
Stosowanie leków przeciwdepresyjnych w rzeczywistości może być czynnikiem ochronnym [40].
Badania pokazują również, że dużej depresji przyczynia się do większej śmiertelności i zachorowalności w kontekście innych schorzeń medycznych, takich jak zawał mięśnia sercowego, a tym skutecznego leczenia w depresji poprawia medyczne i chirurgiczne wyników.
Wskaźniki samobójstw wśród amerykańskich Indian i Alaskan tubylców w wieku od 15 do 34 lat są prawie dwa razy średnia krajowa dla tej grupy wiekowej. Hiszpanie kobiety uczynić znacznie więcej prób samobójczych niż ich odpowiedniki męskich lub nie-Latynosi.
W 2005 roku 1,4% wszystkich zgonów na świecie zostały przypisane do samobójstwa. Rzeczywista liczba jest nieznana, jak zaniżania jest przewidywalny znaczące. Samobójstwo szacuje się na ósmym najczęstszą przyczyną zgonów we wszystkich grupach wiekowych. W Europie Wschodniej, 10 krajów zgłasza ponad 27 samobójstw na 100.000 osób. Ameryka Łacińska i kraje muzułmańskie zgłosić najniższe ceny, mniej niż 6,5 przypadków na 100.000.
Edukacja odgrywa ważną rolę w skutecznym leczeniu zaburzeń depresyjnych. W perspektywie długoterminowej, pacjenci mogą również stać się świadomi objawów nawrotu i może się na leczenie wcześnie. Pacjenci powinni zdawać sobie sprawę z przesłanek wyboru leczenia, potencjalnych skutków ubocznych i oczekiwanych wyników. Zaangażowanie pacjenta w plan leczenia może poprawić przestrzeganie leki i skierowanie do poradni.
Członkowie rodziny również potrzeba kształcenia się na temat natury depresji i mogą korzystać z pomocniczych interakcji. Zaangażowanie rodziny mogą być kluczowym elementem planu leczenia, szczególnie w leczeniu depresji u dzieci i późnej. Członkowie rodziny są pomocne informatorów, może zapewnić przestrzeganie leków i może zachęcić pacjentów do zmiany zachowań, które utrwalają depresji (np. brak aktywności).

Zobacz profil autora http://forum-depresja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach