Psycholog Warszawa Teraz jest to depresja - bezsenność, niepokój, ponury nastrój, panika, myśli samobójcze 2
Forum dyskusyjne depresja, forum o depresji

Forum dyskusyjne depresja, zaburzenia psychiczne oraz psychoterapia i zagadnienia psychologiczne


You are not connected. Please login or register

Teraz jest to depresja - bezsenność, niepokój, ponury nastrój, panika, myśli samobójcze 2

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin

Oni nazywali to załamanie nerwowe. Teraz jest to depresja. Ani termin jest bardzo pomocna. Były nie zbliżył się do wyrażania długą listę objawów, które dotyczą (bezsenność, niepokój, ponury nastrój, panika, myśli samobójcze, utrata energii / waga / Joy / libido / miłość). Ta ostatnia jest, jeśli w ogóle, co gorsza, przywoływanie błąd grafiki ludzi patrzących przez okna w mżawka. Ale depresja nie jest taki poniedziałek-rano uczucie, czy wracając z wakacji, aby znaleźć zimnej zbiornik wody pękła. To medyczny fakt, jak łamiąc rękę, tylko złamany bit jest w obwodzie chemicznej w mózgu. To delikatne rzeczy tam. To zajmuje dużo czasu, aby naprawić. Zazwyczaj, jak mi powiedziano, to lepiej.
Jeśli było jedno pocieszenie było to, że nie byłem sam. Mój tata jest znakomite spadek z pracy trzech do nici depresyjnych siedzi na podłodze robi proste wyrzynarka z pewnością czuł wyjątkowy. W rzeczywistości jest to powszechne. Szanse na przeciętnego dorosłego coraz to są chyba wyższe niż kiedykolwiek.
Według Grahama Thornicroft, profesor psychiatrii społecznej w Instytucie psychiatrów, pomiędzy 20% i 25% dorosłych będzie miał epizod choroby psychicznej w danym roku. W ciągu całego życia, ryzyko wzrasta do około 40 proc. W Wielkiej Brytanii, przeciwdepresyjne recept podwoiła się w ostatniej dekadzie. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że ​​do 2030 r. depresja będzie drugim po HIV / AIDS na przejazd, to wymusza na społeczeństwie.
". Życie stało się bardziej stresujące i jest więcej alienacja niż kiedyś być osoby, które wadę spotkać go bardzo sam", mówi Tim Cantopher, psychiatra i autor choroby depresyjnej: Curse of the Strong
Kto jest najbardziej zagrożony? "Kobiety i biedni ludzie", mówi Thornicroft. "Ogólne wskaźniki depresji wśród kobiet są nawet dwukrotnie wyższe niż wśród mężczyzn. A w najniższych grup społeczno-ekonomicznych jest nawet dwa razy tyle co w większych grupach."
I pasuje ani kategorię, więc dlaczego ja? Depresja jest często wywołane przez nagłe wydarzenia życiowe, takie jak żałoba, utrata pracy lub zmiany domu. Ale znowu, to nie dotyczy. Znacznie częściej jednak jest stres wywołany stan, który może zbudować w ciągu kilku lat.
"Jeśli spróbujesz zrobić cofnąć, masz zamiar zdobyć to" Cantopher mówi. "Stres nie sprawi, że źle robisz -. Próbując zrobić cofnąć".
A jeśli mam być szczery, staram się robić cofnąć do lat. Zdałem sobie sprawę, jestem zasadniczo bezczynny dusza zamieszkująca bardzo zajęty życie człowieka. Lata nocnych zmianach i poranki początku z małymi dziećmi, prosząc podchwytliwe pytania takie jak: "Tato, gdybyś musiał złamać jedną z nóg, co jeden to złamać?" Byłem "rodzic portfolio", w niepełnym wymiarze czasu pracy, w niepełnym wymiarze godzin homedad, na pół etatu freelancer. Na papierze wyglądało to cudowne. W rzeczywistości wykonane przez długie lata chaotycznych śniadania, brudny odwożenia dzieci do szkoły, niektóre ćwiczenia, myślnik w Londynie, 10 godzin na pinball Newsdesk i z powrotem, aby zwolnić moją żonę na zgromadzeniu Zarządu Szkolnego lub telekonferencji lub przenieść dom lekko w lewo. Późno na wszystko.
Rozumiem, że jest to dużo, że wiele kobiet pracujących musieli ponosić przez dziesięciolecia. Uważam to dziwi, że tak wielu ulegają choroby depresyjnej. Ale ponieważ ja "wyszło", znalazłem zaskakującą liczbę zrób to wszyscy ojcowie cierpią też.

https://forum-depresja.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach